Запитання та відповіді
Для чого призначена вкладка «Об’єкти компанії» на сторінці «Додати на мапу» ?

Дана вкладка призначена для внесення додаткових об’єктів, які знаходяться за іншою адресою, але належать одному об’єкту: відділення, виробництва, дистриб’ютори, магазини, офіси, представництва та інше.

Я додав об’єкт на мапу, але після фільтрування мапи та проведення пошуку не знайшов його. Є якісь умови, щоб об’єкт було опубліковано ?

Так, внесені дані можна редагувати після опублікування. Відредаговану інформацію буде перевірено модератором та оновлено.

Я додав об’єкт на мапу, але після фільтрування мапи та проведення пошуку не знайшов його. Є якісь умови, щоб об’єкт було опубліковано ?

Відсутність об’єкта на сайті мапи пов’язана із перевіркою модератором внесених даних. Ваш об’єкт буде перевірено та опубліковано на сторінку мапи на протязі 3 днів з часу збереження внесених даних.

Що робити, якщо я забув пароль для входу в особистий кабінет ?

Якщо Ви забули свій пароль, можна змінити його: Увійти → Пароль → Змінити пароль → Підтвердити пароль. Тоді на електронну пошту, яку Ви вказали при реєстрації, буде вислано новий пароль.

Які умови використання мапи ?

Мапа лісового сектору є відкритою для використання. Усю інформацію про об’єкти (компанії, організації, асоціації, державні органи, окремих осіб та інше) розміщені на сайті мапи, оголошення, мапи знайдену на сторінці мапи можна використовувати для знаходження, можна використовувати з цілями знаходження необхідних даних на сайті мапи

Чи можна додавати об’єкти та оголошення на сайт мапи без реєстрації свого профілю ?

Ні, можна додавати лише після реєстрації свого профілю.

Мені не виходить додати свої оголошення ?

Ви не можете додавати оголошення, оскільки не зареєстровані чи не увійшли в приватний кабінет. Створити свій профіль можна так: На головній сторінці справа, клікнувши на позначку «+» та перейшовши на блок «Додати на мапу» за допомогою кнопки «Зареєструватись» потрібно перейти на сторінку реєстрації свого профілю Внести інформацію про себе на сторінці «Мій профіль» та зберегти […]

Як створити власний профіль ?

На головній сторінці справа, клікнувши на позначку «+» та перейшовши на блок «Додати на мапу» за допомогою кнопки «Зареєструватись» потрібно перейти сторінку реєстрації власного профілю. Внести інформацію про себе на сторінці «Мій профіль» та зберегти. Після збереження внесеної інформації модератором буде перевірено внесені дані та додано в базу даних.

Як додати компанію/організацію/асоціацію/державний орган/себе на мапу?

Для додавання об’єктів на сторінку мапи необхідно: На головній сторінці справа, клікнувши на позначку «+» та перейшовши на блок: «Додати на мапу» перейти до: Створити власний профіль. Після чого на даній сторінці в колонці справа потрібно перейти на «Мої компанії» де Ви зможете додавати об’єкти на мапу.

Для чого призначена Мапа лісового сектору ?

Мета мапи – стимулювати розвиток лісової галузі через надання інформації про підприємства, організації, асоціації, державні органи та окремих експертів галузі у відкритому доступі та об’єднати фахівців лісового сектору.